banner image

Diversiteit & inclusie

Exertis UK zet zich al jaren actief in voor een inclusieve, gelijkwaardige werkomgeving, waarbij verschillen tussen werknemers positief worden gestimuleerd en omarmd. Ook wij als organisatie hebben een werkomgeving, waarbij iedereen zich gewaardeerd en gerespecteerd voelt, hoog in het vaandel staan. De onderwerpen Diversity, Equity & Inclusion (DE&I) zijn steeds belangrijker wordende thema’s binnen Exertis Benelux.

Lees meer

DE&I-vertegenwoordigers

We zijn verheugd dat Melanie Smit is aangesteld als vertegenwoordiger die zich heeft aangesloten bij de DEI Council binnen de groep. Haar toewijding voor deze belangrijke kwesties zal leiden tot nieuwe initiatieven en versterking van onze inzet voor een nog inclusievere cultuur binnen onze organisatie. Eén van deze initiatieven is de oprichting van een Employee Resource Group (ERG) voor vrouwen, waarmee we een platform bieden voor empowerment en ondersteuning. Dit is slechts het begin. Ieder kwartaal komen de DE&I-vertegenwoordigers van alle Exertis-bedrijven bij elkaar voor een global DEI council. Tijdens deze councils worden ideeën en initiatieven met elkaar gedeeld en besproken, waaronder best practices vanuit de verschillende vertegenwoordigers.

Employee Resource Group

Binnen Exertis Benelux hebben we een Employee Resource Group (ERG), bestaande uit getalenteerde dames van diverse afdelingen. Tijdens de bijeenkomsten worden er diverse belangrijke onderwerpen besproken op het gebied van werving en begeleiding van medewerkers en worden er goede ideeën geopperd, waar we als organisatie iets mee kunnen doen.